Boeken in de categorie: Bijbel (verklaringen)

Aanwijzingen voor het zoeken in de catalogus:
U kunt uiteraard gebruik maken van het zoekvenster.

Tevens kunt u op categorie ((Kerk) geschiedenis / Theologie e.d.) zoeken.
Als u dit heeft gedaan, kunt u op alfabetische volgorde naar auteur, titel of prijs zoeken.
Hiervoor klikt u auteur, titel of prijs aan.
Veel "zoekgenoegen"!

Zoeken op categorie:
Zoeken in titels/auteurs:

Boektitel Prijs
  Aanteekeningen bij de historische gedeelten der Heilige Schrift. Van Adam tot Mozes.
Auteur: Snoek, I.
€ 5.00 bestel
Uitgever: Kok - Kampen 1924
Bijzonderheden: Soft cover, 258 blz.
  An Introduction tot the Old testament. Eight printing, 1977.
Auteur: Young, Edward, J.
€ 15.00 bestel
Uitgever: Eerdmans - Michigan 1977
Bijzonderheden: Hardback, 432 p.
  Bijbel of Het Woord Gods, met inleidingen en verklaringen. Exodus.
Auteur: Lingen F.P.L.C. van
€ 12.00 bestel
Uitgever: J. Bokma, Hzn. - Utrecht z.j.
Bijzonderheden: Gebonden in orig. fraaie gestempelde band, 198 blz.
  Bijbel. Dat is de gansche Heilige Schrift, ... Door last van de hoog-mogende Heeren Staten Generaal ... en volgens het besluit van de Synode Nationaal Gehouden te Dordrecht in de jaren 1618 en 1619 ...
Auteur: Rembrandt
€ 15.00 bestel
Uitgever: Uitgeverij R.B.S. B.V.
Bijzonderheden: uit de oorspronkelijke talen in onze Nederlandsche taal getrouwelijk overgezet. Gebonden, 1211, (4) blz. Met reproducties naar werken van Rembrandt Harmenszoon van Rijn. (minimale beschadiging aan de bovenzijde van de rug).
  Bijbellezingen Oude Testament. Deel 3: Jesaja - Maleachi).
Auteur: Costa, I. da
€ 8.50 bestel
Uitgever: Van den Berg - Zwijndrecht 1984
Bijzonderheden: Gebonden, 315 blz.
  Bijbels feitenboek. Een collectie feiten uit de Bijbel, gerangschikt in overzichtelijke lijsten.
Auteur: Meredith, J.L.
€ 15.00 bestel
Uitgever: Bigot & Van Rossum - Baarn 1982
Bijzonderheden: Gebonden, 277 blz. Bijbelteksten zijn overgenomen uit de NBG-vertaling uit 1951.
  Bijbels vertelboek voor juniors
Auteur: Eechout, V.W. / Voorst van, Beest van, M.
€ 15.00 bestel
Uitgever: Westhill - Maarssen z.j.
Bijzonderheden: Drie delen gebonden in orig. papieren banden, Deel 1: 181 blz., deel 2: 188 blz., deel 3: 181 blz. Gave exemplaren!
  Bijbelsch handboek en Concordantie, bevattende een kort begrip der Bijbelboeken, met tal van verklaringen, ... en een register der onderwerpen, ... een alphabetische lijst der eigennamen en eenige kaarten. Derde druk.
Auteur: N.N.
€ 15.00 bestel
Uitgever: Bredéé - Rotterdam z.j.
Bijzonderheden: Gebonden, 412/305 blz. Bovenzijde van de rug met lichte gebruiksporen.
  Bijbelse Encyclopaedie
Auteur: Grosheide, Prof. Dr. F.W. (hoofdred.)
€ 10.00 bestel
Uitgever: Kok - Kampen 1950
Bijzonderheden: Gebonden, (5), 520 blz. Samengesteld door Prof. Dr. W.H. Gispen, Prof. Dr. F.W. Grosheide, F.J. Bruijel, en Dr. A. van Deursen.
  Bijbelse encyclopedie. Derde druk.
Auteur: Gispen. W.H. e.a.
€ 12.00 bestel
Uitgever: Kok - Kampen 1979
Bijzonderheden: Gebonden, 755 blz. (klein scheurtje in het voorste schutblad; voor het overige een mooi exemplaar)
  Bijbelse vertellingen voor de kleintjes. Met tekeningen van J.H. Isings. Zestiende druk.
Auteur: Hulst v.d. W.G.
€ 10.00 bestel
Uitgever: Spruyt - Amsterdam 1974
Bijzonderheden: Gebonden, 254 blz. (voorzijde enkele vochtvlekjes, voor het overige een goed exemplaar)
  Bijbelse woorden en hun achtergronden
Auteur: Vos, J.
€ 5.00 bestel
Uitgever: Boekencentrum - 's Gravenhage 1985
Bijzonderheden: Paperback, 245 blz. (enkele roestvlekjes op de bovenste snede van het boek, voor het overige in nieuwstaat).
  De Bijbelsche Geschiedenis aan kinderen verhaald
Auteur:
€ 10.00 bestel
Uitgever: V.d. Tol - Nieuw-Beijerland 1936.
Bijzonderheden: Gebonden, 324 blz. Met woord vooraf van J.H. Donner en inleidend woord van Ds. D. Driessen.
  De Bijbelsche geschiedenis verteld aan onze kinderen. Met voorwoord van Ds.A.Verhagen. Derde druk.
Auteur: Vreugdenhil, Joh.
€ 37.50 bestel
Uitgever: W.M. den Hertog - Utrecht z.j.
Bijzonderheden: Gebonden. Drie delen. Deel 1, O.T.: 438 blz. Deel 2, O.T./N.T.: 438 blz. Deel 3, N.T.: 428 blz. Goede set.
  De Bijbelse geschiedenis aan onze kinderen verhaald. Oude en Nieuwe Testament. Vijfde druk.
Auteur: Wijk, B.J. van
€ 37.50 bestel
Uitgever: De Banier - Utrecht 1984
Bijzonderheden: Gebonden, 370, (6) blz.
  De Bijbelse geschiedenis verteld aan onze kinderen
Auteur: Vreugdenhil, Joh.
€ 49.50 bestel
Uitgever: Den Hertog - Houten 1986
Bijzonderheden: Gebonden met stofomslag. Deel 1, O.T.: 715 blz. Deel 2, N.T.: 613 blz. Elfde druk. (stofomslagen minimaal beschadigd, voor het overige als nieuw!)
  De Bijbelse geschiedenis verteld aan onze kinderen. Met voorwoord van Ds.A.Verhagen. Negende druk.
Auteur: Vreugdenhil, Joh.
€ 25.00 bestel
Uitgever: Den Hertog's Uitgeverij - Utrecht z.j.
Bijzonderheden: Gebonden. Twee delen. Deel 1, O.T.: 696 blz. Deel 2, N.T.: 602 blz. Mooie set.
  De CL Psalmen Davids, overgeset en in dichte gestelt, uyt den Hebreischen door Philips van Marnix, Heere van Ste. Aldegonde; voor zijn doot van hem selven overgesien, ende op ontallicke plaetsen verbetert.
Auteur: Marnix, Philips van
€ 45.00 bestel
Uitgever: Lowijs Elzevier - Leyden 1617
Bijzonderheden: Gebonden, 309 blz. Reprint van de Groot - Goudriaan 1967. (voorste schutblad met enkele namen van belijdeniscatechisanten).
  De Handelingen der apostelen. Opnieuw uit het Latijn vertaald, naar de editie van Baum, Cunits en Reuss door Ds. G. Wielenga. Tweede deel.
Auteur: Calvijn, Joh.
€ 8.50 bestel
Uitgever: Kok - Kampen 1900
Bijzonderheden: Gebonden, 500 blz.
  De heilige geschiedenis
Auteur: Houten, U. van
€ 10.00 bestel
Uitgever: Wever - Franeker z.j.
Bijzonderheden: Gebonden, 434 blz. Oude Testament. Uit het Fries vertaald door Arjen Miedema. Oorspr. titel: "De Hillige Histoarje forteld foar it Fryske folk".
De Kaapsche Kinder-Bijbel of De geschiedenissen des bijbels op de eenvoudigste wijze voorgedragen vooral voor huiselijk gebruik; bewerkt door een Leeraar der Gereformeerde Kerk in Zuid-Afrika.
Auteur: N.N. (een leraar der Gereformeerde Kerk in Zuid-Afrika)
€ 37.50 bestel
Uitgever: Bolle - Rotterdam z.j.
Bijzonderheden: Verrijkt met omstreeks honderd en dertig Houtsneeplaten en een fijn gekleurde Plaat. Gebonden in originele blind- en gougestempelde linnen band, (14), 601 blz. (klein scheurtje (ca. 4,5 cm.) aan de linkerzijde van de rug; desondanks een fraai exemplaar).
  De Kanttekeningen van het Oude en Nieuwe Testament. Deel 1, 2 en 3.
Auteur: Tukker, Dr. C.A.
€ 35.00 bestel
Uitgever: De Banier - Utrecht 1995-'97
Bijzonderheden: Gebonden. Deel 1: 765 blz. Deel 2: 726 blz. Deel 3: 784 blz. (mist deel 4).
  De komst van de Middelaar. Het lijden en sterven van de Middelaar. De Middelaar in Zijn verhoging. 3 dln.
Auteur: Snoek, I.
€ 18.00 bestel
Uitgever: Voorhoeve - Den Haag z.j.
Bijzonderheden: Gebonden in 3 orig. half-linnen banden; 170 / 201 / 191 blz. Mooie onbeschadigde set.
  De Leeuw heeft gebruld. Een uitleg van de profetieën van Amos.
Auteur: Berg, M.R. van den
€ 8.50 bestel
Uitgever: Kok Voorhoeve - Kampen 1997
Bijzonderheden: Paperback, 125 blz.
  De Prediking van Het Oude Testament. I en II Kronieken. (I Kronieken, tweede druk).
Auteur: Roubos, K.
€ 18.00 bestel
Uitgever: Callenbach - Nijkerk 1972-'83
Bijzonderheden: Gebonden met stofomslag, 309, 347 blz.
  De Prediking van het Oude Testament. Prediker - Hooglied.
Auteur: Beek, M.A.
€ 12.00 bestel
Uitgever: Callenbach - Nijkerk 1984
Bijzonderheden: Gebonden, 231 blz. (zonder stofomslag).
  Dit is een Suuerlijc Boecxken. Het oudste gedrukte geestelijke liedboek in de Nederlanden ... in facsimile uitgegeven ingeleid en toegelicht door J.J. Mak.
Auteur: Mak, J.J.
€ 10.00 bestel
Uitgever: Wereldbibliotheek - Amsterdam/Antwerpen 1957
Bijzonderheden: Gebonden, (20), 119, (3) blz.
  Een verborgen schat in den acker. Over geschiedenis en betekenis van de eerste gereformeerde Bijbel.
Auteur: Tukker, Dr. C.A.
€ 5.00 bestel
Uitgever: De Banier - Utrecht 1978
Bijzonderheden: Gebonden, 76 blz.
  Eerdmans Dictionary of the Bible.
Auteur: Freedman, D.N. (ed.)
€ 18.00 bestel
Uitgever: Eerdmans - Grand Rapids 2000
Bijzonderheden: Hardcover with dustjacket, (33), 1425, (18) p.
  Genesis. Uitlegging van Johannes Calvijn, uit het Latijn, naar de uitgave van Baum, Cunitz en Reuss, in de Nederlandsche taal overgezet door S.O.Los, bedienaar des Woords te De Lier, met eene inleiding van prof. dr. H. Bavinck. Twee delen.
Auteur: Calvijn, Joh.
€ 20.00 bestel
Uitgever: K. le Cointre - Middelburg 1900
Bijzonderheden: Gebonden in orig. linnen banden, deel 1: 464 blz.; deel 2: 482 blz.
  Harmonie van de laatste vier boeken van Mozes. Vierde deel. En Jozua. Met tekstregister van de 4 delen (8 blz.).
Auteur: Calvijn, Joh.
€ 20.00 bestel
Uitgever: De Groot Goudriaan - Kampen 1991
Bijzonderheden: Gebonden, 430 blz.
  Het bijbelwoord in beeld. Ruim 400 17e eeuwse kopergravures van Jan Luyken e.a. met begeleidende tekst.
Auteur: Luyken, Jan e.a.
€ 6.50 bestel
Uitgever: Rebo productions, z.j.
Bijzonderheden: Gebonden, groot formaat; 293 blz. (gebruiksporen op de hoeken).
  Het Blijvende Woord. Deel 1, Oude Testament.
Auteur: Mourik, Drs.J. van
€ 10.00 bestel
Uitgever: Kok - Kampen 1996
Bijzonderheden: Gebonden, 279 blz. Tweede herziene druk. (minimale beschadiging aan de rug)
Het Boek der Psalmen, nevens de Gezangen bij de Hervormde Kerk van Nederland in gebruik, Door last van de Hoog Mogende Heeren Staaten Generaal der Vereenigde Nederlanden, Uit drie berijmingen in den jaare 1773, gekooren.
Auteur: N.N.
€ 65.00 bestel
Uitgever: Wed. Loveringh en Allart - Amsterdam 1776
Bijzonderheden: Met de noodige daar in gemaakte veranderingen. Alle verzen noten. Met 2 titelprenten, 2 platen met verklaringen en 2 portretten en muziekplaatje. Tevens met acte van consent, ondertekent door J.J. Kessler en genummerd, no. 1416. Orig. half-leer met ribben, 4o; (Franse titel en acte van consent, tytelplaat met verklaring,1- 12, 1e plaat met verklaring, 13-16, portret, 17-18, portret, 19-20, 2e plaat met verklaring, 20-28 (opwekking door Hendrik Lussing en muziekplaatje)), 2e tytelplaat met verklaring, 518 blz. (de rug aan de boven- en onderzijde afgesleten, tevens slijtage aan de platten).
Het Boek der Psalmen, nevens de Gezangen bij de Hervormde Kerk van Nederland in gebruik; ... Geheel op Muziek-Nooten met de IIII. Stemmen, Tenor, Bassus, Altus en Discant. Alle op de C Sleutel gesteld.
Auteur: N.N.
€ 50.00 bestel
Uitgever: Johannes Enschedé en Zoonen - Haarlem 1811
Bijzonderheden: Opn. gebonden in kunstleren band met ribben en rugtitel, 8o. Ongepagineerd.
  Het Boek Job verklaard. Commentaar op het Oude Testament.
Auteur: Kroeze, Dr.J.H.
€ 12.00 bestel
Uitgever: Kok - Kampen 1961
Bijzonderheden: Gebonden, 502 blz.
Inleiding op de afbeeldingen van de Historien des Ouden en Nieuwen Testaments voorkomende in de Statenbijbels van 1637-1800.
Auteur: Poortman, Wilco C.
€ 35.00 bestel
Uitgever: Jacob Pieter Otte - Utrecht 1972
Bijzonderheden: Folio; halfleer, (4), 18, (18), 117, (6), 128, (28) blz. (enkele blz. met kleine vlekjes en een kleine beschadiging op het papier van het achterste plat).
  Jakob-Israël Verklaring van Genesis XXV. vs. 11- Genesis L. Deel 1 en 2.
Auteur: Hoedemaker, Ph.J.
€ 10.00 bestel
Uitgever: De Vlieger - Leiden 1911
Bijzonderheden: Gebonden, half-linnen met behoud van orig. voorzijde, 500 blz.
  Kommentaar op den Brief aan de Romeinen. Bewerkt door G.J.A. Jonker.
Auteur: Godet, F.
€ 10.00 bestel
Uitgever: Kemink & Zn. - Utrecht 1900
Bijzonderheden: Gebonden in orig. half-linnen band met rugtitel, (65), 562 blz. (rug iets verkleurd; voor het overige een fraai exemplaar).
Kommentaar op het Evangelie van Mattheüs ... vertaald door Dr. D. Plooy.
Auteur: Zahn, D. Theodor
€ 65.00 bestel
Uitgever: Kemink & Zoon - Utrecht 1911
Bijzonderheden: Opn. gebonden in fraaie half-kunstleren band met rugtitel, (15), 964 blz. Weinig voorkomend kommentaar.
  Korte verklaring der H. Schrift. Colossensen-Thessalonicensen. Met nieuwe vertaling.
Auteur: Leeuwen, Dr. Jac. van
€ 4.50 bestel
Uitgever: Kok - Kampen z.j.
Bijzonderheden: Gebonden, 201 blz. Vijfde druk. Als nieuw!
  Korte verklaring der H. Schrift. De Klaagliederen. Met nieuwe vertaling.
Auteur: Aalders, Dr.G.Ch.
€ 4.50 bestel
Uitgever: Kok - Kampen z.j.
Bijzonderheden: Gebonden, 117 blz. Vijfde druk. Als nieuw!
  Korte verklaring der Heilige Schrift met nieuwe vertaling. 62 dl.
Auteur: Aalders, Prof.Dr.G.Ch., Bouma, Dr.C. e.a. (bew.)
€ 125.00 bestel
Uitgever: Kok - Kampen 1952-1974
Bijzonderheden: Verschillende drukken. Mooie en complete set!
  Leidraad bij de behandeling der Bijbelsche Geschiedenis in de Jongelingsvereen. Oude Testament: Ezra, Nehemia en Esther.
Auteur: Ronge, J. (Herv. Predikant)
€ 10.00 bestel
Uitgever: Bond van Ned. Herv. J.V. op G.G. z.j. (1910)
Bijzonderheden: Gebonden in orig. half-linnen band, 100 blz. Gaaf exemplaar!
Letterlijke en practicale verklaring van het Oude en Nieuwe Testament door Matthew Henry. Opnieuw uit het Engelsch vertaald. Vermeerderd met een voorrede van Dr.H. Bavinck.
Auteur: Henry, Matthew
€ 225.00 bestel
Uitgever: Kok - Kampen 1910-'12
Bijzonderheden: Gebonden in 9 orig. linnen banden. Oude Testament 2e druk. Fraaie set!
Letterlijke en practicale verklaring van het Oude en Nieuwe Testament door Matthew Henry. Opnieuw uit het Engelsch vertaald. Vermeerderd met een voorrede van Dr.H. Bavinck. Derde druk.
Auteur: Henry, Matthew
€ 245.00 bestel
Uitgever: De Groot - Goudriaan z.j.
Bijzonderheden: 9 delen kompleet. Gebonden in fraaie, groene kunstleren banden.
  Lijst van bijbelse persoons-en plaatsnamen. Vijfde, grondig nagekeken en verbeterde druk.
Auteur: N.N.
€ 6.50 bestel
Uitgever: Nederlands Bijbelgenoootschap - Haarlem 1988
Bijzonderheden: Paperback, 204 blz. (met balpen de titel op de rug geschreven, voor het overige een mooi exemplaar!).
  Nederlandsche Concordantie des Bijbels van Trommius. Bewerkt naar de origineele uitgave.
Auteur: Trommius, Abr.
€ 50.00 bestel
Uitgever: Bolle - Rotterdam z.j.
Bijzonderheden: Opn. gebonden in fraaie half-kunstleren band met ribben en rugtitel, 482 blz. Groot formaat. Derde druk.
  Nederlandse Concordantie van de Bijbel. Zestiende grondig herziene en veel vermeerderde druk.
Auteur: Trommius, Abraham
€ 25.00 bestel
Uitgever: J.N. Voorhoeve - Den Haag z.j.
Bijzonderheden: Gebonden, 1069 blz. (op het schutblad een krantenknipsel met informatie over het boek en de schrijver).
  Nissen's praktische handleiding bij het onderwijs in de Bijbelsche geschiedenis.
Auteur: Creutzberg, L.H.F. & K.F.
€ 8.50 bestel
Uitgever: Callenbach - Nijkerk 1902
Bijzonderheden: Gebonden, 815 blz. Oude- en Nieuwe Testament. Vijfde druk.
  Oud-Testamentische kanoniek.
Auteur: Aalders, Dr.G.Ch.
€ 8.50 bestel
Uitgever: J.H. Kok - Kampen 1952
Bijzonderheden: Gebonden, 415 blz. (potloodaantekeningen, voor het overige een goed exemplaar)
  Schriftverklaringen. De brief aan de Galaten.
Auteur: Kohlbrugge, Dr. H.F.
€ 8.50 bestel
Uitgever: Den Hertog - Houten 1989
Bijzonderheden: Paperback, 139 blz.
  Schriftverklaringen. De profeet Jona. Zeven preken.
Auteur: Kohlbrugge, Dr. H.F.
€ 7.00 bestel
Uitgever: Den Hertog - Houten 1989
Bijzonderheden: Paperback, 103 blz.
  Statenbijbel, 3 dlg. met de Apocrife Boeken.
Auteur: N.N.
€ 69.50 bestel
Uitgever: Den Hertog's Uitgeverij - Utrecht 1980
Bijzonderheden: Gebonden in zwarte kunstleren banden, groot formaat. Deel 1: 777 blz. Deel 2: 800 blz. Deel 3: 581 blz. Apocriefe Boeken: 263 blz.
  Taferelen der voornaamste geschiedenissen van het Oude en Nieuwe Testament en andere boeken bij de heilige schrift gevoegt...
Auteur: Hoet, Houbraken en Picart
€ 225.00 bestel
Uitgever: Pieter de Hondt - 's Gravenhage 1728
Bijzonderheden: Door de vermaarde Kunstenaars Hoet, Houbraken en Picart getekent, en van de beste meesters in koper gesneden, en met beschrijvingen uitgebreid. Gebonden in fraaie lederen band, folio. Facsimile uitgave van J.N.Voorhoeve - Den Haag 1978. Genummerd exemplaar 186.
  The Interpreter's Bible. The Holy Scriptures in the King James and Revised Standard versions with General Articles and Introduction, Exegesis, Exposition for Each Book of the Bible.
Auteur: Buttrick, George Arthur (Commentary Editor)
€ 125.00 bestel
Uitgever: Abingdon Press - New York/Nashville 1952/1957
Bijzonderheden: Hardcover with dust jacket. 12 volumes (complete set). Very good!!
  Uitlegging op de Profetiën van de Profeten Jesaja en Jeremia door Joh. Calvijn. Uit het Latijn vertaald en bewerkt aanvankelijk door Dr.L.W. van Deventer en Dr.E.C. Gravemeijer, voortgezet door Dr.L.W. van Deventer. Deel 1: Jesaja.
Auteur: Calvijn, Joh.
€ 12.50 bestel
Uitgever: A.H. ten Bokkel Huinink - Utrecht 1900
Bijzonderheden: Gebonden in orig. linnen band, 796 blz. Goed exemplaar.
  Verbondsgeschiedenis. Schetsen voor de vertelling van de Bijbelse geschiedenis
Auteur: Graaf, Ds. S. de
€ 15.00 bestel
Uitgever: Kok - Kampen 1952
Bijzonderheden: Twee delen, gebonden. Deel 1: O.T. 626 blz. Deel 2: N.T. 532 blz. Derde druk.
  Verhandeling over het sacrament van het Heilig Avondmaal des Heeren
Auteur: Aldegonde, Ph. M. van Sint
€ 10.00 bestel
Uitgever: De Groot Goudriaan - Kampen 1988
Bijzonderheden: Gebonden, 206 blz. Uit het Frans vertaald door Dr. A. Maljaars. (potloodstrepen)
  Verklaring van de Bijbel. De Profeet Jeremia. Deel 4. Hoofdstuk 48-52 en Klaagliederen. Met Register vaan aangehaalde Schriftuurplaatsen van de 4 delen (15 blz.).
Auteur: Calvijn, Joh.
€ 30.00 bestel
Uitgever: De Groot Goudriaan - Kampen 1990
Bijzonderheden: Gebonden, 428 blz.
  Verklaring van de Bijbel. Genesis. Deel 1 en 2.
Auteur: Calvijn, Joh.
€ 35.00 bestel
Uitgever: De Groot - Goudriaan 1970
Bijzonderheden: Gebonden; deel 1: 464 blz.; deel 2: 452 blz. Tweede druk.
  Verklaring van de Bijbel. Kleine Profeten IV: Habakuk, Zefanja, Haggai en Maleachi.
Auteur: Calvijn, Johannes
€ 12.00 bestel
Uitgever: De Groot - Goudriaan 1976
Bijzonderheden: Gebonden, 460 blz.
  Verklaring van de Bijbel. Zendbrieven van Paulus. 4 delen.
Auteur: Calvijn, Joh.
€ 67.50 bestel
Uitgever: De Groot - Goudriaan 1972/1973. De Groot Goudriaan - Kampen 1994
Bijzonderheden: Gebonden. Deel 1: 440 blz. 4e druk. Deel 2: 226, 83 blz. Tweede druk. Deel 3: 215, 219 blz. Deel 4: 288 blz. Met zaaksregister.Tweede druk.
  Zakelijk woordenboek des Bijbels, of verzameling van schriftuurplaatsen, bevattende de grondbeginselen, leerstellingen, voorschriften en feiten der Heilige Schrift, in alphabetische orde gerangschikt...
Auteur: N.N.
€ 8.00 bestel
Uitgever: A. Berends - 's-Gravenhage z.j.
Bijzonderheden: Alsmede de meest volledige verzameling van gelijkluidende plaatsen. Bewerkt naar de Staten-overzetting. Tweede druk. Orig. half-linnen, 352 blz.
  Zendbrieven van Paulus. Deel 1-3: I en II Korinthe (vierde druk); Galaten - Thessalonicensen (tweede druk); I-II Timotheus - Hebreën.
Auteur: Calvijn, Joh.
€ 48.00 bestel
Uitgever: De Groot - Goudriaan 1972 / De Groot Goudriaan - Kampen 1996
Bijzonderheden: Gebonden. Deel 1: 440 blz.; deel 2: 114, 226, 83 blz.; deel 3: 215, 219 blz.
Webwinkel Inkoop / verkoop Inbinden Contact Winkelwagen