Winkel
-

Dekalog heute. Predigthilfen zu den zehn Geboten. Herausgegeben von Theo Sorg.
€10.00 Auteur: Sorg, Theo
Uitgever: Calwer Verlag - Stuttgart 1979In winkelmandPaperback, 160 p.
-

100 Jahre ev.-luth. Pfarrkirche Hartum 1892 – 1992. Wissenswertes, Hintergründiges und Ver...
€10.00 Auteur: Brandhorst, Eberhard / Tesche, Reiner
Uitgever: Hille-Hartum 1992 (privatdruck)In winkelmandHardback, 132 p.
-

Van DNA tot God. Een begaanbare weg ? Met een uitleiding van Willem B. Drees.
€3.50 Auteur: Peacocke, Arthur R.
Uitgever: Kok - Kampen 1996In winkelmandPaperback, 94 blz.
-

De Vastigheid des verbonds
€5.00 Auteur: Kuyper, Dr. A. Jr.
Uitgever: W. Kirchner - Amsterdam 1908In winkelmandGebonden in orig. versierde linnen stempelband, 207 blz. (lichte vochtvlekken aan de randen van de platten; voor het overige een fraai exemplaar).
-

Die wechselvolle Geschichte des Hauses Wied
€25.00 Auteur: Tullius, Wilhelm
Uitgever: Peter Kehrein - Neuwied 2002In winkelmandPaperback, 120 p.
-

Gezamenlijke geschriften deel I t/m 4 (dl. 5 en 6 ontbreken).
€12.50 Auteur: Dijk, Dr.Is. van
Uitgever: Noordhoff - Groningen z.j.In winkelmandDijk, Dr.Is. van
Noordhoff – Groningen z.j.
Gebonden. Deel 1: (7), 525 blz. Deel 2: 538 blz. Deel 3: 455 blz. Deel 4: 503 blz. (enkele kleine vlekjes op de platten, voor het overige nette en onbeschadigde exemplaren). -

Kan het bestaan van God worden bewezen?
€4.00 Auteur: Volkmann, R.B.
Uitgever: Voorhoeve - Den Haag z.j. (ca. 1920)In winkelmandOrig. papieren omslag, 16 blz.
-

Protestantsch Verweer. Debat met Paters Dominicanen naar aanleiding van de “conferenties vo...
€10.00 Auteur: Pree, H.P. de (Herv. Pred. te Alkmaar)
Uitgever: N.V. v/h. Herms. Coster & Zoon - Alkmaar 1922In winkelmandOrig. papieren omslag, 93 blz.
-

Amsterdam in de zeventiende eeuw. Hierbij verscheen: Afbeelding van Amsterdam in 1625. Door B.F. ...
€375.00 Auteur: Bredius, A. e.a.
Uitgever: Van Stockum - 's Gravenhage 1897 - 1904In winkelmandDl. 1: Voorrede / P.J.Blok. Groei en bloei der stad / D.C.Meijer Jr. Regeering en historie / G.W.Kernkamp. Dl. 2: Handel en nijverheid / H. Brugmans. Huiseijk en maatschappeijk leven / G. Kalff. Godsdienstig leven / H.C.Rogge. Dl. 3: Kunst: De bouw- en beeldhouwkunst / A.W.Weissman. De schilderkunst / A. Bredius. De letterkunde en het tooneel / G. Kalff. Het muziekleven / D.F.Scheurleer. Gebonden in 3 orig. half-lederen banden met ribben en rugtitels, folio formaat. Met het register. (kleine beschadiging aan de onderzijde van de rug van het eerste deel; voor het overige een fraaie set!)
-

Arbeiten zur Geschichte des Pietismus, im Auftrag der Historischen Kommission zur Erforschung des...
€95.00 Auteur: Schicketanz, P. e.a.
Uitgever: Luther-Verlag - Witten/ Bielefeld 1967-'75In winkelmandHardback. Band 1: 211 p. Band 2: 439 p. Band 3: 171 p. Band 4: 162 p. Band 5: (14), 457 p. Band 6: 258 p. Band 7: 241 p. Band 8: 214 p. Band 9: 237 p. Band 10: 205 p. Band 11: 151 p. Band 12: 204 p. Band 14: 524 p.
-

Vernunft und Offenbarung bei Theodor Beza. Zum Problem des Verhältnisses von Theologie, Philosoph...
€5.00 Auteur: Kickel, Walter
Uitgever: Neukirchener Verlag - Neukirchen-Vluyn 1967In winkelmandKickel, Walter
Neukirchener Verlag – Neukirchen-Vluyn 1967
Hardback, 293 p. -

De Waarheid der Heilige Godgeleertheid, in haar voornaamste Hoofdstukken, Kortelyk verklaart, en ...
€100.00 Auteur: Roy, D. le
Uitgever: Paulus Topyn - Rotterdam 1752In winkelmandOpn. gebonden in halfleren band met ribben en titelschildje, 8o; (20), 768, (28) blz. Deze druk niet in de SGT. (stempel van de eigenaar op de titelpagina).
-

Geschiedenis in opspraak. Over de legitimatie van het concept geschiedenis. Een theologische verh...
€5.00 Auteur: Bakker, Nico T.
Uitgever: Kok - Kampen 1996In winkelmandGebonden, 343 blz. (potloodstrepen, voor het overige een net exemplaar).
-

Den Bloem-Hof van de Nederlantsche Ieught. Naar de drukken van 1608 en 1610 uitgegeven, ingeleid ...
€6.00 Auteur: Dis, Dr.L.M. van / Smit, Dr.Jac.
Uitgever: Wereldbibliotheek - Amsterdam/Antwerpen 1955In winkelmandGebonden, oblong formaat, (19), 226 blz. Keurig exemplaar.
-

Groot Lied-boek. Naar de oorspronkelijke uitgave van 1622. Tekstverzorging en inleiding van A.A. ...
€5.00 Auteur: Brederode, G.A.
Uitgever: Donker - Bilthoven / Antwerpen 1944In winkelmandOrig. linnen, (30), 373 blz. Oblong-formaat. (rug iets verkleurd, voor het overige een gaaf exemplaar!)
-

A la rencontre de Jean Calvin
€12.00 Auteur: Gagnebin, B.
Uitgever: Librarie de l'Université Georg & Cie S.A. - Genève 1964In winkelmandHardcover, 81, (2) p.
-

Opkomst en bloei van het Noordnederlandse stadsgezicht in de 17de eeuw. The Dutch Cityscape in th...
€8.50 Auteur: Lakerveld, C. van (red.)
Uitgever: Amsterdams Historisch Museum / Art Gallery of Ontario, 1977In winkelmandGebonden met stofomslag, 272 blz.
-

Nieuw Christelijk Maandschrift voor den beschaafden stand. Uitgegeven door de Ringsvergadering va...
€25.00 Auteur: N.N.
Uitgever: Johannes van der Hey en Zoon - Amsterdam 1831In winkelmandOrig. half-leer met titelschildje, 4o; (22), 728 blz. (een heel enkele balpenstreep, voor het overige een fraai exemplaar).
-

Pieter Langendyk. Zijn leven en werken. Waarbij: Lagendijk’s leven en werken door H.E. Molt...
€40.00 Auteur: Meijer, C.H.Ph.
Uitgever: Alexander S. Meijer - Den Haag 1891In winkelmandGekartonneerd, (8), 568 blz.
-

Charles Utenhove. Sa vie et son oeuvre (1536-1600).
€20.00 Auteur: Janssen, Willem
Uitgever: Van Aelst - Maastricht 1939In winkelmandPaperback, (10), 144 blz.
-

J. J. Breitinger und Zürich. Ein Kulturbild aus der Zeit des dreissigjährigen Krieges.
€20.00 Auteur: Mörikofer, Dr.J.C. / Breitinger, J.J.
Uitgever: Leipzig, 1874In winkelmandOrig. wrappers, (8), 304 p. (head unopened).
-

Oliver Cromwell. Seine Religion und seine Sendung. Arbeiten zur Kirchengeschichte, 9, hrsg. von...
€20.00 Auteur: Kittel, Lic. Helmuth
Uitgever: Verlag von Walter de Gruyter & Co. - Berlin / Leipzig 1928In winkelmandOrig. wrappers, (9), 262, (2) p. Very good.
-

Het Rijk Gods en de wereld. Over de verhouding tussen het Rijk Gods en de wereld naar aanleiding ...
€5.00 Auteur: Ruppert, Dr.M.
Uitgever: Kok - Kampen 1987In winkelmandGebonden met stofomslag, 342 blz.
-

Miscellaneorum Sacrorum. Tomus Alter. Continens: XXIII Exercitationes, maxima ex parte Historico ...
€125.00 Auteur: Witsii, Hermanni
Uitgever: Francois Halma - Amsterdam en Willem van de Water - Utrecht 1700In winkelmandWitsii, Hermanni
Francois Halma – Amsterdam en Willem van de Water – Utrecht 1700
Orig. vellum, 4o; (16), 951, (56) p. Very good! -

De wonderlyke leidinge Gods, omtrent eenen blinden leidsman der blinden, op wegen en paden, die h...
€100.00 Auteur: Duitsch, Salomon
Uitgever: Dirk Swart - Amsteldam 1768In winkelmandOrig. half-leren band met titelschildje, 8o; (36), 336 blz. (met titelprent). 1e druk; SGT D192.
-

Handbuch der althebräischen Epigraphik. Band I: Text und Komemntar. Band II/1: Zusammenfassende ...
€95.00 Auteur: Renz, Johannes / Röllig, Wolfgang
Uitgever: Wissenschaftliche Buchgesellschaft - Darmstadt 1995In winkelmandRenz, Johannes / Röllig, Wolfgang
ISBN: 9783534090525
Wissenschaftliche Buchgesellschaft – Darmstadt 1995
Orig. cloth with dustjacket. XII, 456; VIII, 236;XIII, 456; 35 pp. and LVIII plates. -

De Kerke Christi te Batavia. Het principaelste wit.
€8.50 Auteur: Algra, A.
Uitgever: Wever - Franeker 1946In winkelmandGebonden, 222 blz.
-

Stichtelyke gedichten, en gezangen, deel 1 en 2; waarbij Uitzicht van Nebo, of Verbeelding van he...
€95.00 Auteur: Voet, Joannes Eusebius
Uitgever: Joannes van Braam - Dordrecht 1744 / 1763 / 1747In winkelmandVoet, Joannes Eusebius
Joannes van Braam – Dordrecht 1744 / 1763 / 1747
Opn. gebonden in zeer fraaie, bestempelde half-leren (van Gent)band met ribben, 8o; deel 1: (titelprent, 26), 276, blz.; deel 2: (portret, 36), 276, (2) blz. (2e druk). Uitzicht op Nebo: 38 blz. (vanaf deel 2, blz. 211 vochtvlekken, voor het overige een zeer fraai exemplaar!) -

Ten dienste van het Woord. Opstellen aangeboden aan W.H.Velema.
€4.50 Auteur: Genderen, J. van e.a. (red.)
Uitgever: Kok - Kampen 1991In winkelmandPaperback, 224 blz.
-

Wie was Ds. R. Kok eigenlijk? Drieluik. I. Voor de Tweede Wereldoorlog. II. Na de Tweede wereldoo...
€5.00 Auteur: Valkenburg, Rik
Uitgever: Kool - Veenendaal 1989In winkelmandGebonden, 260 blz.
-

De gedachtenis van de rechtvaardige tot zegen. Enkele facetten uit het leven van ds. L. Rijksen, ...
€4.50 Auteur: Bregman, C. / Kole. I.A.
Uitgever: Hoekman - Goes 1977In winkelmandBregman, C. / Kole. I.A.
Hoekman – Goes 1977
Gebonden, 295 blz. -

Om de erve der vaderen. Een verzameling van ten tijde der Afscheiding uitgegeven geschriften van ...
€5.00 Auteur: Moorrees, Bernardus
Uitgever: Bouman - Wijk en Aalburg z.j.In winkelmandMoorrees, Bernardus
Bouman – Wijk en Aalburg z.j.
Gebonden, 308 blz. -

Kerkelijk leven in beeld. De Gelderse Vallei. Deel I en II.
€15.00 Auteur: Bel, A. / Florijn, H. / Versloot, J. (red.)
Uitgever: Den Hertog - Houten 2004-'05In winkelmandGebonden. Deel I: 125 blz. Deel II: 96 blz. NIEUW!
-

Stellige en praktikale verhandeling van Gods souverainiteit. Mitsgaders andere wezenlijke stukken...
€45.00 Auteur: Coles, Elisa
Uitgever: Pieter en Wed. O. van Thol - 's Gravenhage 1769In winkelmandOpnieuw in de orig. halfleren band gezet met vernieuwd marmer op de platten (afgesleten titelschildje), 8o; (28) 508 blz. FATY 1 672. (een enkel wormgaatje in de binnenste marge).
-

Het ‘Reveil’ en de ‘Afscheiding’, bijdrage tot de Nederlandsche kerkgesch...
€20.00 Auteur: Wagenaar, Dr.L.H.
Uitgever: J. Hepkema - Heerenveen 1880In winkelmandHalf-linnen, (12), 286, (2) blz. (2 laatste blz. gerestaureerd met tape; geen tekstverlies)
-

Ubbo Emmius en zijn tijd. Groningen en Oost-Friesland rond 1600. Tentoonstellingscatalogus.
€7.00 Auteur: Kuppers, W.J.
Uitgever: Universiteitsmuseum - Groningen 1994In winkelmandPaperback, oblong formaat. 107 blz.
-

De Schriftuurlijke Liedekens. De Liederen der Nederlandsche Hervormden tot op het jaar 1566. Inho...
€15.00 Auteur: Wieder, Dr.F.C.
Uitgever: Martinus Nijhoff - 's-Gravenhage 1900In winkelmandDestijds opn. gebonden, half-linnen. 203 blz.
-

Figur und Geschichte. Johann Georg Hamanns “Biblische Betrachtungen” als Ansatz einer...
€20.00 Auteur: Gründer, Karlfried
Uitgever: Karl Aber - Freiburch/München 1958In winkelmandGründer, Karlfried
Karl Aber – Freiburch/München 1958
Paperback, (11), 192, (4) p. -

Naamregister van de bekendste en meest in gebruik zynde Nederduitsche boeken, … voorheen ui...
€85.00 Auteur: Arrenberg, Reinier
Uitgever: A.W.Sijthoff - Leiden 1965In winkelmandOpn. gebonden, half-leer met ribben en titelschildje, (12), 598 blz. Facsimile uitgave.
-

Tijd in Gods hand. Een handreiking over achtergronden, consequenties en roeping i.v.m. de wetgevi...
€3.00 Auteur: Graaf, Ir. J. van der (red.)
Uitgever: Stark - Texel z.j.In winkelmandPaperback, 147 blz.
-

Observations sur la langue de l’histoire universelle de Theéodore-Agrippa d’Aubigné.
€17.00 Auteur: Ellerbroek, G.G.
Uitgever: Van der Loeff - Enschede 1925In winkelmandOrig. papieren omslag, (11), 134 blz. Met bijbehorende stellingen.
-

Nederlandsch Versrythme. De versbouwtheorieën in Nederland en de rythmische grondslag van het Ned...
€10.00 Auteur: Kossmann, Dr.Fr.
Uitgever: Martinus Nijhoff - 's-Gravenhage 1922In winkelmandGebonden, 236 blz.
-

Oranjevorsten in ballingschap. Van Dillenburg en London uit voor vrijheid en recht.
€5.00 Auteur: Hallema, A. (met inleiding van F.A. Brunklaus)
Uitgever: Leiter-Nypels - Maastricht z.j.In winkelmandGebonden, orig. linnen. (21), 360 blz.
-

Van Alphen’s literair-aesthetische theorieën
€15.00 Auteur: Koe, A.C.S. de
Uitgever: Oosthoek - Utrecht 1910In winkelmandOrig. papieren omslag, 173 blz. Incl. bijbehorende stellingen. (voorste schutblad met persoonlijke aantekening van de schrijver)
-

Adriaan Loosjes
€25.00 Auteur: Haan, Maria Helena den
Uitgever: De Haan - Utrecht 1934In winkelmandOrig. papieren omslag, 295 blz. Met de bijbehorende stellingen.
-

Nederlands Archief voor Kerkgeschiedenis. Nieuwe Serie Deel XLIX, Afl.1 en 2 / Deel L, Afl. 1 en 2.
€15.00 Auteur: Bakhuizen Van den Brink, Prof.Dr. J.N. e.a. (red.)
Uitgever: E.J. Brill - Leiden 1968-'69In winkelmandBakhuizen Van den Brink, Prof.Dr. J.N. e.a. (red.)
E.J. Brill – Leiden 1968-’69
Paperback, 128, 129-254, (6) blz. / 120, 121-255, (1) blz. -

The Works of Guillaume De Salluste Sieur Du Bartas. A Critical Edition with Introduction, Comment...
€25.00 Auteur: Holmes, Urban Tigner Jr. e.a.
Uitgever: University of North Carolina Press - Chapel Hill 1935-'40In winkelmandHardcover, no dustjacket. Volume 1: (12), 240 p. Volume 2: (8), 440 p. Volume 3: (8), 576 p. Very good.
-

De gedichten van Constantijn Huygens naar zijn handschrift uitgegeven. Negende deel, registers.
€12.00 Auteur: Worp, Dr.J.A.
Uitgever: Wolters - Groningen 1899In winkelmandGebonden, 232 blz.
-

De Heilige Schrift bij Calvijn
€8.50 Auteur: Cramer, Dr.J.A.
Uitgever: Oosthoek - Utrecht 1926In winkelmandOrig. papieren omslag, (2), 153 blz.
-

De beteekenis van de dissenters in de kerkgeschiedenis van Nederland
€8.50 Auteur: Kühler, Dr.W.J.
Uitgever: A.W. Sijthoff - Leiden 1913In winkelmandOrig. papieren omslag, 36 blz.
-

Balthazar Huydecoper. Een taalkundig, letterkundig en geschiedkundig initiator.
€4.50 Auteur: Schaik, Dr.C.J.J. van
Uitgever: Van Gorcum & Comp. - Assen 1962In winkelmandGebonden, 197 blz.
-

Koninklijk Zilver. Hoogtepunten uit de verzamelingen van het Huis Oranje-Nassau
€5.00 Auteur: Ploeg, Peter van der
Uitgever: Waanders - Zwolle 2002In winkelmandPaperback met stofomslag, 91 blz.
-

Het conflict rond Antonius van der Os. Predikant te Zwolle 1748-1755.
€5.00 Auteur: Bosch, R.A.
Uitgever: IJsselakademie - Kampen 1988In winkelmandPaperback, 254 blz. (iets verkleuring aan de voorzijde)
-

Worstelende wetenschap. Aspecten van wetenschapsbeoefening in Zeeland van de zestiende tot in de ...
€20.00 Auteur: Bierman, I.A. e.a.
Uitgever: Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen 1987In winkelmandPaperback, 243 blz.
-

Een Vrije Universiteitsbibliotheek. Studies over verleden, bezit en heden van de bibliotheek der ...
€6.00 Auteur: Stellingwerff, J.
Uitgever: Van Gorcum - Assen 1980In winkelmandGebonden, (12), 391 blz.
-

Theologische Aspekte zur gegenwartigen Hamann – Deutung
€5.00 Auteur: Seils, Martin
Uitgever: Vandenhoeck & Ruprecht - Göttingen 1957In winkelmandSeils, Martin
Vandenhoeck & Ruprecht – Göttingen 1957
Paperback, 120 p. -

The Development of Dutch Anabaptist Thought and Practice from 1539-1564.
€15.00 Auteur: Keeney, W.E.
Uitgever: De Graaf - Nieuwkoop 1968In winkelmandHardcover, 247 blz.
-

Een suverlijc exempel hoe dat Jesus een heydensche maghet een soudaensdochter wech leyde, uut har...
€6.50 Auteur: Boekenoogen, Dr.G.J. (uitg.)
Uitgever: Boekhandel en Drukkerij voorheen Brill - Leiden 1904In winkelmandOrig. papieren omslag, 56, (1) blz. Nederlandsche Volksboeken, IX.
-

Verzameling van leerredenen; uit het Hoogduitsch van den Abt J.F.W. Jerusalem. Vertaald, en in de...
€50.00 Auteur: Jerusalem, J.F.W.
Uitgever: Wed. Pieter Spriet en Zoon - Amsterdam 1779In winkelmandGebonden in orig. leren band met ribben en titelschildje (iets afgesleten); 8o; (8), 378 blz. (in het begin verschillende blz. met oude vochtvlekken, voor het overige een goed exemplaar).
-

Lessings Stellung zur Theologie vor der Herausgabe der Wolfenbüttler Fragmente.
€15.00 Auteur: Schneider, J.
Uitgever: Excelsior - 's-Gravenhage 1953In winkelmandPaperback, 256 blz. Met de bijbehorende stellingen.
-

De Spiritu Sancto. Bijdragen tot de leer van de Heilige Geest bij gelegenheid van het 2e eeuwfees...
€4.50 Auteur: Vriezen, Th.C. e.a.
Uitgever: Kemink & Zoon - Utrecht 1964In winkelmandGebonden, 227 blz.
-

XX Lustighe Historien oft Nieuwicheden Johannis Boccatij, van nieus overgheset in onse Nederduyts...
€10.00 Auteur: Coornhert, D.V.
Uitgever: P. Noordhoff - Groningen 1903In winkelmandGebonden, 159, (1) blz. (Band verkleurd, voor het overige een goed exemplaar.)
-

De verloren erfenis. Inzicht in de ontwikkeling van het christendom.
€8.00 Auteur: Slavenburg, J.
Uitgever: Ankh-Hermes - Deventer 1993In winkelmandPaperback, 334 blz.
-

De tabakspijp als Oranjepropaganda
€12.00 Auteur: Duco, D.H.
Uitgever: Pijpenkabinet - Leiden 1992In winkelmandPaperback, 144 blz.
-

Het Bijbelsch Humanisme in Nederland
€10.00 Auteur: LIndeboom, Dr.J.
Uitgever: Adriani - Leiden 1913In winkelmandGebonden, half-linnen met behoud van orig. voorzijde, (8), 280 blz.
-

Étude comparative des textes latins et français de l’Institution de la Religion Chrestienne...
€20.00 Auteur: Marmelstein, J.W.
Uitgever: Wolters - Groningen 1923In winkelmandOrig. papieren omslag, (12), 133 blz. Met de bijbehorende stellingen.
-

Willem van Haren’s “Gevallen van Friso, Koning der Gangariden en Prasiaten”
€15.00 Auteur: Haselen, H.J.L. van
Uitgever: Samsom - Alphen aan den Rijn 1922In winkelmandOrig. papieren omslag, (14), 168 blz. Met de bijbehorende stellingen.
-

Oranienbaum – Huis van Oranje. Wiedererweckung eines anhaltischen Fürstenschlosses Oranisc...
€35.00 Auteur: Pfeifer, Ingo / Savelsberg, Wolfgang (red.)
Uitgever: Kataloge und Schriften der Kulturstiftung - Dessau-Wörlitz, 2003In winkelmandPaperback, 395 p.
-

Eine Königin ohne Reich. Das Leben der Winterkönigin Elisabeth Stuart und ihre Briefe nach Hessen...
€15.00 Auteur: Lemberg, Margret
Uitgever: Elwert - Marburg 1996In winkelmandHardcover with dustjacket, (10), 138 p.
-

Carolus Niëllius
€25.00 Auteur: Sax, Cornelis Didericus
Uitgever: Y. Rogge - Amsterdam 1896In winkelmandGebonden in kunstleren band met rugtitel, (12), 303 blz. (met de bijbehorende stellingen)
-

Tussen Mara en Elim. 52 meditaties.
€6.00 Auteur: Heiden, Ds. B. van der
Uitgever: Den Hertog - Houten 2002In winkelmandHeiden, Ds. B. van der
ISBN: 9789033116872
Den Hertog – Houten 2002
Gebonden, 166 blz. -

Dutch Calvinists in early Stuart London. The Dutch Church in Austin Friars 1603-1642. Publication...
€60.00 Auteur: Grell, Ole Peter
Uitgever: E.J. Brill - Leiden 1989In winkelmandHardcover, (10), 331 p.
-

Vlaandren, o welig huis. Zooals Vlaamsche schrijvers hun land zien.
€4.50 Auteur: Bom, E. de (red.)
Uitgever: Wereldbibliotheek - Amsterdam 1939In winkelmandGebonden in orig. half-linnen band, 318, (1) blz.
-

Teloorgang en wederopstanding van de Nederlandse Monarchie 1848 – 1898
€4.00 Auteur: Abeling, Joris
Uitgever: Prometheus - Amsterdam 1996In winkelmandPaperback, 189 blz.
-

John Bunyan. L’homme et l’oeuvre. Etudes de Littérature, d’art et d’disto...
€20.00 Auteur: Talon, Henry A.
Uitgever: Je Sers - Paris (1948)In winkelmandOrig. wrappers, (12), 399 p.
-

De wereld aan boeken, een keuze uit de collectie van de Groningse Universiteitsbibliotheek, tento...
€5.00 Auteur: Koops, W.H.R.
Uitgever: Universiteitsbibliotheek - Groningen 1987In winkelmandPaperback, 149 blz.
-

Proza uit de 17e Eeuw. Verzameld en toegelicht door Dr.J.A.N. Knuttel, Redacteur van het `Woorden...
€10.00 Auteur: Knuttel, Dr.J.A.N.
Uitgever: S.L. van Looy - Amsterdam 1913In winkelmandGebonden in fraaie orig. linnen band, met rood titelschildje, (16), 263 blz.
-

Bevestiging en Intrede van Ds.J. van Vliet op 10 oktober 1967 in de Gereformeerde Gemeente te Aag...
€3.50 Auteur: Vliet, Ds. J. van
Uitgever: Z.p. z.j.In winkelmandPaperback, 56 blz.
-

Earebondel ta de tachtigste jierdei fan Dr. G.A. Wumkes op 4 september 1949. Oanbean troch de fry...
€12.00 Auteur: Elzinga, Dr.M.J. e.a.
Uitgever: Fa. A.J. Osinga - Boalsert 1950In winkelmandGebonden, 226 blz.
-

Revius-Studiën. Aantekeningen bij de religieuse poëzie van Jacobus Revius. (Teksten en Studiën, 14)
€5.00 Auteur: Stapelkamp, Chr.
Uitgever: Van Gorcum - Assen 1954In winkelmandStapelkamp, Chr.
Van Gorcum – Assen 1954
Paperback, 141 blz. -

Siegen in alten Ansichten
€8.00 Auteur: Lück, Alfred
Uitgever: Europäische Bibliotek - Zaltbommel 1977In winkelmandKarton, 156 Fotoabbildungen. Sehr gut.
-

De Krijgsdaden van Willem van Oranje. Vertaald en ingeleid door het Collegium Classicum c.n. E.D....
€12.50 Auteur: Georgius Benedicti
Uitgever: Dimensie - Leiden 1990In winkelmandPaperback, 143 blz. Nummer 143 van de 1000 genummerde exemplaren.
-

Hein Kluiver. Een Zeeuws Cultuurhistoricus.
€15.00 Auteur: Smulders, Frits / Doe, Erik van der (samenst. en red.)
Uitgever: F.F.X. Smulders en F. van der Doe - Middelburg / Zierikzee 2003In winkelmandGebonden met stofomslag, 383 blz.
-

Nederlands Cartesianisme (avec sommaire et tables des matieres en francais). Verhandelingen der K...
€20.00 Auteur: Thijssen-Schoute, C. Louise
Uitgever: Noord-Hollandse Uitgeversmaatschappij - Amsterdam 1954In winkelmandPaperback, (7), 742, (1) blz.
-

Ramus ( Pierre de la Ramée) sa vie, ses écrits et ses opinions.
€50.00 Auteur: Waddington, Charles
Uitgever: Librarie de Ch. Meyrueis et Co - Paris 1855In winkelmandContemporain boards, 480 p.
-

Specimen historico-politicum inaugurale de Casparo Fagelio, consiliario (…)
€30.00 Auteur: Lenting, Lambertus Eduardus
Uitgever: J.G. Broese - Rhenum 1849In winkelmandGebonden in fraaie orig. half-linnen band met goudbestempeling, 8o; (8 (incl. Opdracht aan H. Polman Kruseman)), 209, (3 (stellingen)) blz.
-

Gericht verleden. Kerkhistorische opstellen aangeboden aan prof.dr. W. Nijenhuis ter gelegenheid ...
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €10.00.€2.50Huidige prijs is: €2.50. Auteur: Jong, Dr.Chr.G.F. de / Sluis, Dr.J. van (red.)
Uitgever: J.J. Groen & Zoon - Leiden 1991In winkelmandPaperback, 269 blz.
-

Katalog der historischen Sammlungen im Wilhelmsturm zu Dillenburg. (Veröffentlichungen des Hist...
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €15.00.€5.00Huidige prijs is: €5.00. Auteur: Dönges, Dr.C.
Uitgever: Weidenbach - Dillenburg 1912In winkelmandOrig. wrappers, (7), (4, (ill.)), 216 p.
-

Boeken van en rond Willem van Oranje. Catalogus van de tentoonstelling gehouden in de expositieza...
€3.50 Auteur: Korteweg, A.S.
Uitgever: Koninklijke Bibliotheek - 's-Gravenhage 1984In winkelmandPaperback, 95 blz.
-

Jan Hermansz. Krul
€15.00 Auteur: Morre, G.
Uitgever: J. Waltman Jr. - Delft 1894In winkelmandOrig. papieren omslag met verstevigde rug, (4), 144 blz. (incl. de stellingen)
-

Het Van de Perrehuis te Middelburg. 3e verbeterde druk. (Oorspronkelijke titel: Mr. J.A. Van de P...
€4.50 Auteur: Jilleba, Fred
Uitgever: Heemkundige kring Walcheren - z.p. 1979In winkelmandPaperback, 77 blz.
-

Het ongeloof, de grootste krankheid van onzen tijd, in haren oorsprong en genezing. Naar ’t...
€10.00 Auteur: Nelson, David
Uitgever: J.H. Bos - Kampen 1903In winkelmandGebonden in orig. linnen band, 8o; 267 blz.
-

Woordenlijst van het protestantisme
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €3.50.€1.50Huidige prijs is: €1.50. Auteur: Fokkema, Andreae, Drs. F.H. e.a. (red.)
Uitgever: Callenbach - Nijkerk 1987In winkelmandPaperback, 175 blz. Net exemplaar!
-

Geneesinsighten van Dr. Nicolaes Tulp etc. in ’t Duyts & Geneesinzichten van Dr. Nicol...
€35.00 Auteur: Tulp, Nicolaes
Uitgever: Merck Sharp & Dohme 1991In winkelmandDeel 1, gebonden in kunsleren band; ongepagineerd. Deel 2, paperback, (6), 462, (19), (24) blz. Deel 3: alle 7 afleveringen, paperback, 210 blz. Kompleet in cassette, in nieuwstaat!
-

Hulpverleners en incestslachtoffers. Onderzoek naar belemmeringen in de hulpverlening.
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €6.00.€1.50Huidige prijs is: €1.50. Auteur: Frenken, Jos / Stolk, Bram van
Uitgever: Van Loghum Slaterus - Deventer 1987In winkelmandPaperback, geplastificeerd; 207 blz.
-

Henricus Leo. Een Remonstrantsch-Gereformeerd predikant (1575-1648).
€7.00 Auteur: Knipscheer, F.S.
Uitgever: De Tijdstroom - Huis ter Heide 1929In winkelmandGebonden, 188 blz.
-

Geloof in beweging. Gerardus Kuypers, Pastor en patriot tussen vroomheid en verlichting.
€5.00 Auteur: Huisman, Dr. C.
Uitgever: Boekencentrum - Zoetermeer 1996In winkelmandPaperback, 216 blz.
Gerardus Kuypers (1722-1798) heeft zijn tijdgenoten geconfronteerd met de vraag, welke plaats de emotie in het geloof en in de kerk mag hebben. De gereformeerde kerk verkeerde in het midden van de achttiende eeuw duidelijk in een geloofscrisis: Kuypers bracht een versteende kerk weer (even) in beweging.
In deze bio-bibliografie wordt aan de hand van zijn geschriften verteld hoe Gerardus Kuypers na zijn studie in Leiden via Amsterdam en Jutphaas te Nijkerk predikant werd, waar zijn herderschap de gemoederen hevig in beroering bracht.
Vanaf 1765 was hij hoogleraar theologie aan de Hogeschool te Groningen. Ook daar bleek hij een man te zijn die de behoeften van zijn tijdgenoten goed wist te peilen en die zich bijvoorbeeld op politiek gebied steeds meer profileerde als aanhanger van de patriottenbeweging.
Kortom, een herder en leraar, die zijn bewogen tijd verstond en wiens leven ‘geloof in beweging’ uitstraalde. -

Daniel Colonius (1566-1635). Theoloog tussen reformatie en orthodoxie.
€8.50 Auteur: Hoek, J.
Uitgever: Bout en Zonen - Huizen 1981In winkelmandPaperback, (7), 223 blz.
-

De Handelingen der apostelen. Opnieuw uit het Latijn vertaald, naar de editie van Baum, Cunits en...
€8.50 Auteur: Calvijn, Joh.
Uitgever: Kok - Kampen 1900In winkelmandGebonden, 500 blz.
-

Barack Obama. Zijn droom, zijn geloof.
€3.50 Auteur: Mansfield, Stephen
Uitgever: Kok - Kampen 2008In winkelmandPaperback, 174 blz.
-

Dr. Herman Bavinck
€6.00 Auteur: Kok, A.B.W.M. (Gereformeerd Predikant te Zaamslag)
Uitgever: S.J.P. Bakker - Amsterdam 1945In winkelmandGebonden in orig. half-linnen band, 95 blz.
-

Zijn naam tot eer. Zeven predikaties door wijlen ds. A. Kok, predikant der Geref. Gemeenten 1961-...
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €4.50.€1.50Huidige prijs is: €1.50. Auteur: Kok, Ds..A.
Uitgever: Uitgeverij Noordermeer - Rijnsburg z.j. (1978)In winkelmandKok, Ds. A.
Uitgeverij Noordermeer – Rijnsburg z.j. (1978)
Gebonden, 113 blz.
1. Een Goddelijke onderwijzing aan een onwetende Nicodémus (Johannes 3: 1 – 3)
2. Een heenwijzing naar Christus (Johannes 1 : 29 – 30)
3. Een heilrijke nodiging (Mattheüs 11 : 28 – 30)
4. Het antwoord dat Jezus geeft op Martha’s klacht (Lukas 10 : 41 – 42)
5. Een strijdende Jezus in Gethsémané (Markus 14 : 33 – 34)
6. De vrucht van het Pinksterwonder (2 Korinthe. 5 : 5 – 7)
7. Het komen tot de uitnemendheid van de kennis tot Christus (Filippus 3 : 8 – 9) -

The Atonement Controversy in Welsh Theological Literature & Debate 1707-1841. Translated ...
€12.50 Auteur: Thomas, Owen
Uitgever: The Banner of Truth Trust, 2002In winkelmandHardcover with dustjacket, (40), 391 pp. Very good!
-

Vrede, vrijheid, vaderland. Nederlandse protestanten en de Vrede van Munster.
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €3.50.€1.50Huidige prijs is: €1.50. Auteur: As, H.H.J. van / Berg, C.R. van den / Bisschop, R. (red.)
Uitgever: Vereniging Protestants Nederland - Rotterdam 1998In winkelmandGebonden, 221 blz.
-

Rusten in Uw schaduw. Het leven van ouderen onder de glans van het Evangelie.
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €4.50.€1.50Huidige prijs is: €1.50. Auteur: Vergunst, Drs.E.F.
Uitgever: Groen - Heerenveen 1999In winkelmandPaperback, 128 blz.
-

Steen der getuigenis. 15 predikaties; advent-, kerst-, lijdens-, paas-, hemelvaart- en pinksterst...
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €4.50.€1.50Huidige prijs is: €1.50. Auteur: Suyker, Ds.W.
Uitgever: Gereformeerde Gemeente - Dinteloord 1965In winkelmandGebonden, 200 blz.
-

Incest. Wat gaat ons dat aan?
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €2.50.€1.00Huidige prijs is: €1.00. Auteur: Hoek, Dr. J.
Uitgever: Boekencentrum - 's-Gravenhage 1989In winkelmandPaperback, 69 blz.
-

Blijdschap en vrede. Wijsheid en kracht. Predikatiën gehouden bij het nederleggen van de bedienin...
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €4.50.€1.50Huidige prijs is: €1.50. Auteur: Kapteyn, Ds. K.J.
Uitgever: Fa. Scheps & Co - Zwolle 1919In winkelmandOrig. papieren omslag, 31 blz. Met portret.
-

Wonen in Uw huis. Psalm 84: een pelgrimslied.
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €3.00.€1.00Huidige prijs is: €1.00. Auteur: Velema, Ds. J.H.
Uitgever: Groen en Zoon - Leiden 1994In winkelmandPaperback, 116 blz.
-

Het Blijvende Woord. Ethische en maatschappelijke verkenningen. (docenten)Handleiding.
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €5.00.€2.00Huidige prijs is: €2.00. Auteur: Sinke, Drs.M.
Uitgever: Kok - Kampen z.j.In winkelmandPaperback, 99 blz.
-

De kinderen van Jakob (schetsen van preken)
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €3.00.€1.00Huidige prijs is: €1.00. Auteur: Molenaar, Ds. P.
Uitgever: De Banier - Utrecht 1993In winkelmandGebonden, 127 blz.
-

De Geschiedenis der Hervorming in de zestiende eeuw door Dr.J.H. Merle d’Aubigné.
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €50.00.€20.00Huidige prijs is: €20.00. Auteur: Merle d'Aubigné, Dr.J.H.
Uitgever: Van der Meer & Verbruggen - Rotterdam 1859/1860In winkelmandDeel 3 t/m 5. Gebonden in orig. fraaie half-leren banden; deel 3: (18), 405 blz.; deel 4: (14), 439 blz.; deel 5: (18), 412 blz.
-

Dertien avondgesprekken. Naar de zesde druk.
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €5.00.€2.50Huidige prijs is: €2.50. Auteur: Veen, Petrus van
Uitgever: De West Friese Boekhandel - Ede z.j.In winkelmandVeen, Petrus van
De West-Friese Boekhandel – Ede z.j.
Gebonden, 132 blz. -

Schuldigen vrijgesproken. Zes preken.
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €5.00.€2.50Huidige prijs is: €2.50. Auteur: Ridder, Ds. C. de
Uitgever: Hoekman - Goes z.j.In winkelmandGebonden, 126 blz.
1. Een geopende hemel voor een gans ellendige (Genesis 28 : 12)
2. Ik ben die God van Bethel (Genesis 31 : 13)
3. Gods worsteling met Jakob (Genesis 32 : 24 – 29)
4. De verloren doch behouden zoon (Lukas 15 : 11 – 24)
5. De zondares aan Jezus’ voeten (Lukas 7 : 36 – 38)
6. Jezus’ onderwijs aan Simon de Farizeër (Lukas 7 : 39 – 42) -

Leidraad bij de behandeling der Bijbelsche Geschiedenis in de Jongelingsvereen. Oude Testament: E...
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €5.00.€1.50Huidige prijs is: €1.50. Auteur: Ronge, J. (Herv. Predikant)
Uitgever: Bond van Ned. Herv. J.V. op G.G. z.j. (1910)In winkelmandGebonden in orig. half-linnen band, 100 blz. Gaaf exemplaar!
-

Huldreich Zwingli. Leben und ausgewählte Schriften (Leben und ausgewählte Schriften der Väter und...
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €22.50.€7.50Huidige prijs is: €7.50. Auteur: Christoffel, R
Uitgever: Friderichs - Elberfeld 1857.In winkelmandOpn. gebonden in kunstleren band met bestempeling, (14), 414, 351 blz.)
-

150 jaar Afscheiding. Verleden – heden – toekomst. Visies van 10 bekende kerkelijke p...
€5.00 Auteur: Wit, A.W.L. de (samenst.)
Uitgever: Verloop - Alblasserdam 1984In winkelmandPaperback, 136 blz.
-

Ondergang door Opstand. Of de vreselijke zonde van abortus provocatus voorgehouden aan het Nederl...
€5.00 Auteur: Jong, Ds. Tj. de
Uitgever: Oudhoorn's Uitgeverij - Montfoort 1977In winkelmandGebonden, 85 blz.
-

Van toeten & blazen, Harmonieën, fanfares en brassbands op Walcheren.
€5.00 Auteur: Wight, Truus
Uitgever: ADZ - Vlissingen 1996In winkelmandGebonden, 191 blz.
-

Het Blijvende Woord. Ethische en maatschappelijke verkenningen. Tweede druk.
Aanbieding! Oorspronkelijke prijs was: €5.00.€2.00Huidige prijs is: €2.00. Auteur: Sinke, Drs.M.
Uitgever: Kok - Kampen 1994In winkelmandGebonden, 174 blz. Keurig exemplaar.
-

Bewerkt tot zijn zalige dienst
€3.50 Auteur: Dorp, Cornelis van
Uitgever: De Roos - Vlaardingen 1990In winkelmandGebonden, 142 blz.
-

Volgt hun geloof na. Over het leven van twintig Bijbelheiligen
€1.50 Auteur: Hofman, Ds. A.
Uitgever: De Banier - Utrecht 1990In winkelmandGebonden, 85 blz.
-

Over jouw vragen gesproken
€3.00 Auteur: Leune, J., Mauritz, J.H., Veer, J. van der (red.)
Uitgever: Jeugdbond Geref.Gem. - Woerden 1987In winkelmandGebonden, 158 blz.
-

An Abridgement. Of the last quarto edition of Ainsworth’s Dictionary, English and Latin. Th...
€125.00 Auteur: Morell, Th. D.D.
Uitgever: London 1794In winkelmandGebonden in orig. half-leren band met ribben en titelschildje, ongepagineerd. 4o. (marmers op de platten afgesleten en 1 pagina gerestaureerd met wat tekstverlies, voor het overige een fraai exemplaar)
-

De weg der heiligmaking, voorgesteld in negen predikatien over Mattheus V: 47; gedaan te Middelbu...
€25.00 Auteur: Smytegelt, Bernardus
Uitgever: P. de Looze - Zierikzee 1857In winkelmandOpn. gebonden in half-linnen band, met marmer op de platten, 4o; (8), 212, (1) blz. (titelpagina geplakt en aan het begin enkele blz. aan de rand wat “afgeknabbeld”)
-

De pelgrimstocht der Gemeente Christi door het Mesech der Vreemdelingschappen naar het Jeruzalem ...
€10.00 Auteur: N.N. (een Gereformeerd Schrijver)
Uitgever: Gebr. van Noortwijk - Schiedam z.j.In winkelmandOrig. papieren omslag, met verstevigde rug, 143 blz.
-

Honderd plus tien. De Gereformeerde Kerken in Nederland en haar Hogeschool te Kampen. Een bundel ...
€7.50 Auteur: Gelderen, Drs.J. van, Plomp, Dr.J. en Veenendaal, W.C. (red.)
Uitgever: Theologische Hogeschool van de Geref. Kerken in Nederland - Kampen 1975In winkelmandPaperback, 240 blz.
-

Hoe voeden wij onze kinderen op? “De Geestelycke Queeckerye” door Joannes de Swaef. ...
€8.50 Auteur: Swaef, J. de
Uitgever: Z.p. z.j.In winkelmandOriginele papieren omslag, 119 blz.
-

Goede tijding uit verren lande. Eenige brieven van John. Warburton jun. Bed. des Evangelies te So...
€3.50 Auteur: Warburton, John
Uitgever: J.P. van den Tol - Nieuw-Beijerland 1933In winkelmandOrig. papieren omslag, 48 blz.
-

Nederlandsche Concordantie des Bijbels van Trommius. Bewerkt naar de origineele uitgave.
€20.00 Auteur: Trommius, Abr.
Uitgever: Bolle - Rotterdam z.j.In winkelmandTrommius, Abr.
Bolle – Rotterdam z.j.
Opn. gebonden in fraaie half-kunstleren band met ribben en rugtitel, 482 blz. Groot formaat. Derde druk. -

Volkomen Samenstel der Bespiegelende en Dadelyke Godgeleerdheid, opgemaakt uit de Werken der Voor...
€50.00 Auteur: Stackhouse, Thomas
Uitgever: Ottho van Thol - 's Gravenhage en F. Houttuyn - Amsteldam 1758In winkelmandGebonden in orig. perkamenten band, 8o; (4), 344, (4), 345 – 967 blz. Faty 2, 881. Gedrukt in zgn. Latijnse letter (nw. druk). (behoudens op een klein gaatje in het perkament op de rug en een stukje uit blz. 523 met enkele letters tekstverlies, een gaaf exemplaar!)
-

Gedenkboek uitgegeven ter herinnering aan het 25-jarig bestaan van den Nederlandschen Bond van Jo...
€10.00 Auteur: N.N.
Uitgever: "De Gereformeerde Jongelingsbond" 1914In winkelmandGebonden in orig. band met ornamenten etc., 409 blz. Groot formaat. Verlucht met vele historische foto’s en uitvouwbare kaart met daarop de aangsloten vereenigingen. (band iets vlekerig)
-

Het Woord des Heeren blijft in der eeuwigheid. Levensschets, predikaties en verslag van de begraf...
€2.50 Auteur: Snoep, Ds.A.
Uitgever: Den Hertog - Houten 1989In winkelmandGebonden, 103 blz.
– Iets uit het leven van ds. A. Snoep door ds. A. Elshout
– Een brief van ds. A. Snoep, geschreven tijdens zijn ziekte
– Predikatie over Jesaja 38 : 5m
– Intredepredikatie te Oudemirdum
– Afscheid van Oudemirdum
– Verslag van de begrafenis van ds. A. Snoep
– Toespraak door ds. A.M. den Boer
– Toespraak door ds. R. Boogaard
– Toespraak door ds. D. Hakkenberg
– Toespraak en dankwoord door ds. C. Harinck
– Predikatie over Romeinen 8 : 24 door ds. C. Harinck
– Uit de kerkelijke bladen -

Ds. L. Boone herdacht. Herdenkingspredikatie door Ds.M.A. Mieras. Met een voorwoord van Ds.W.H. B...
€3.50 Auteur: Mieras, Ds.M.A.
Uitgever: Z.p. z.j.In winkelmandMieras, Ds. M.A.
Z.p. z.j.
Gebonden, 31 blz. -

Het verborgen manna. 37 meditaties.
€5.00 Auteur: Haaren, Ds. J. van
Uitgever: Hoekman - Goes z.j.In winkelmandGebonden, 159 blz.
-

Daniël. Orgaan van het landelijk verband van Jongelings Vereenigingen de Gereformeerde Gemeenten ...
€65.00 Auteur: Verhagen, Ds.A. (red.)
Uitgever: Orgaan van het landelijk verband van Jongelings Vereenigingen de Gereformeerde Gemeenten in Nederland 1946-1957In winkelmandGebonden in 12 half-linnen banden met rugtitel. (12e jrg. zonder rugtitel)
-

Handelingen en verslagen van de Algemene Synoden van de Christelijk Afgescheidene Gereformeerde K...
€10.00 Auteur: N.N.
Uitgever: Den Hertog - Utrecht/Houten 1984In winkelmandGebonden, 1260 blz.
-

Ethisch kommentaar: 3e deel. Abortus. Vierde druk.
€3.50 Auteur: Douma, Dr. J. / Velema, Dr. W.H.
Uitgever: Ton Bolland - Amsterdam 1979In winkelmandPaperback, 135 blz.
-

Lieflijk in Psalmen
€5.00 Auteur: Haar, Ds. J. van der
Uitgever: Bout & Zonen - Huizen z.j. (1975)In winkelmandPaperback, 87 blz.
-

Tot Roem van Uw genade. Twaalf preken (Kerst, Oudjaar, Nieuwjaar, Goede Vrijdag, Pasen, Hemelvaar...
€5.00 Auteur: Bac, Ds. A.
Uitgever: Den Hertog - Houten 1988In winkelmandBac, Ds. A
ISBN: 9789033105937
Den Hertog – Houten 1988
Gebonden, 187 blz.
1. De genade van de Allerhoogste (Kerstpreek over Lukas 2 : 7b)
2. De wijsheid Gods in Jezus Christus (Oudejaarspreek over Mattheüs 11 : 16 – 19)
3. De zegen des Heeren (Nieuwjaarspreek over Genesis 49 : 25)
4. Het evangelie van het gescheurde voorhangsel (Goede Vrijdagpreek over Mattheüs 27 : 51a)
5. De opening van het graf door ’s Heeren hand (Paaspreek over Mattheüs 28 : 2)
6. De eeuwige liefde in de verhoogde Christus (Paaspreek over Romeinen 8 : 35a)
7. De heerlijkheid van de verhoogde Koning (Hemelvaartspreek over Efeze 4 : 8 – 12)
8. De blijde Pinksterverwachting (Preek op Weeszondag over Lukas 24 : 53)
9. De rijkdom van de Pinkstergeest (Pinksterpreek over Handelingen 2 : 1 – 3)
10. De adventsroep van de Bruidskerk, gewerkt door de Heilige Geest (Pinksterpreek over Openbaring 22 : 16 en 17)
11. Gods Woord als de zegen van de Reformatie – Hervormingspreek over 1 Petrus 1 : 23)
12. Een ootmoedige dankerkentenis in een niet verhoorde bede – Dankdagpreek over 2 Korinthe 12 : 7 – 9) -

De Doleantie in haar wording en beginperiode
€6.00 Auteur: Does, Dr. J.C. van der
Uitgever: Meinema - Delft z.j.In winkelmandGebonden, 302 blz.
-

De Toekomende Wereld, of redevoeringen over de vreugde en smerten der afgescheide Zielen na de Do...
€145.00 Auteur: Watts, I.
Uitgever: Jacobus Haffman - Amsterdam 1746In winkelmandOpn. gebonden in half (oud) perkament, 8o; (12 (incl. titelpagina’s en frontspice)), (76), (3), 358 blz. (laatste blz. (357 en 358) in kopie op oud papier).
-

Om ’t eeuwig welbehagen. De geschiedenis van de Chr.Ger. Kerk te Zierikzee 1836-1986.
€6.00 Auteur: Beveren, J.C. van
Uitgever: Kerkeraad Chr. Ger. Kerk - Zierikzee 1986In winkelmandGebonden, 188 blz.
-

De Eeuwige, de Heilige, de Waarachtige. Afscheid, Bevestiging, Intrede van Dr. H. Visscher. Geho...
€10.00 Auteur: Visscher, Dr.H. en Lind van Wijngaarden, Dr.J.D. de
Uitgever: Van Doorne - Delft 1901In winkelmandOrigineel papieren omslag, 58 blz.
-

Kerkelijk Handboekje, zijnde een kort uittreksel, van de voornaamste acten der Nationale en Provi...
€25.00 Auteur: N.N.
Uitgever: Zalsman - Kampen 1873In winkelmandOpn. gebonden in linnen band met rugtitel, 8o; 340, (4) blz.
-

Leer en leven. De Artikelen van de Dordtse Leerregels en de Verwerpingen der dwalingen in zestig ...
€3.50 Auteur: Damsté, Ds. E.R.
Uitgever: J.P. van den Tol - Dordrecht 1980In winkelmandGebonden, 271 blz. (enkele potloodstrepen)
-

De wond’ren gadeslaan. 90 jaar Chr. Ger. Kerk te Barendrecht.
€7.50 Auteur: Veenendaal, Ds.J., Kooiman, A., Verbaas,G. en Jong,H.T. de (red.)
Uitgever: Chr.Ger. Kerk - Barendrecht 1998.In winkelmandVeenendaal, Ds.J., Kooiman, A., Verbaas,G. en Jong,H.T. de (red.)
Chr.Ger. Kerk – Barendrecht 1998
Gebonden, 335 blz. -

Internet een bezinning. Tweede druk.
€3.00 Auteur: Karels, K.
Uitgever: Den Hertog - Houten 1997In winkelmandPaperback, 82 blz.
-

Zions wandelwegen (tweede zestal leerredenen)
€5.00 Auteur: Groen, Ds. K.
Uitgever: Stuut - Rijssen 1984In winkelmandGebonden, 126 blz. Tweede druk.
-

Hallelujah, ofte lof des Heeren, over het genaden verbondt, ende deszelfs bedieninge in het Oude ...
€50.00 Auteur: Brakel, W. á
Uitgever: Joh. Noman en Zoon - Zalt-Bommel z.jIn winkelmandOpn. gebonden in halflinnen band met rugtitel, 8o; (12), 514 blz. SGT B 583.
-

Predigten über das 2.Buch Samuelis. Herausgegeben von Hanns Rückert.
€57.50 Auteur: Calvin, Johannes
Uitgever: Neukirchener Verlag, 1961In winkelmandLeinen; (43), 786 p. (franstalig)
-

Calvijns beginsel voor de zang en eredienst. Verklaard uit de Heilige Schrift en uit de geschiede...
€10.00 Auteur: Hasper, H.
Uitgever: De Vuurbaak - Groningen 1976In winkelmandGebonden, (8), 1147 blz.
-

Merktekenen van een Christen. Over de Nederlandse Geloofsbelijdenis.
€6.00 Auteur: Tanis, Ds. M.C.
Uitgever: De Groot Goudriaan - Kampen 1998In winkelmandGebonden, 96 blz.
-

Te zijner tijd zullen wij maaien. Geschiedenis van de Hervormde Gemeente te Sommelsdijk 1499-1999.
€8.50 Auteur: N.N.
Uitgever: Herv. Gemeente - Sommelsdijk 1999In winkelmandGebonden, 166 blz.
-

Uit het leven van alle dag. Een samenvatting van artikelen uit het Kerkelijk Nieuws van de Geref....
€2.00 Auteur: Eggebeen, A.G.
Uitgever: Hoekman - Goes z.j.In winkelmandGebonden, 140 blz. Met voorwoord van Ds. Chr. v.d. Poel.
-

Om Waarheid en Recht. Eenige Strijdschriften, Smeekschriften en Smaadschriften uit de dagen der A...
€6.00 Auteur: Bosch, J. (predikant te Oldebroek)
Uitgever: Kok - Kampen 1933In winkelmandGebonden, 204 blz.
-

De Bykorf des Gemoeds, Honing zaamelende uit allerly Bloemen.
€15.00 Auteur: Luiken, J.
Uitgever: De Banier - Utrecht z.j.In winkelmandGebonden, (8), 404, (2) blz. Reprint van de uitgave uit 1711. Vervattende over de Honderd konstige Figuuren. Met Godlyke Spreuken en Stichtelyke Verzen.
-

Geen ander Evangelie (dl.3)
€5.00 Auteur: Huisman, Ds. L.
Uitgever: Boekhout - Scherpenisse 2002In winkelmandGebonden, 128 blz. Zeven preken.
-

Kind van ons. Een eerste handreiking aan ouders van kinderen met een handicap. Tweede druk.
€3.50 Auteur: N.N.
Uitgever: Groen & Zoon - Leiden 1995In winkelmandPaperback, 51 blz.
-

Geest, woord en kerk. Opstellen over de geschiedenis van het Gereformeerd protestantisme.
€4.00 Auteur: Spijker, Dr. W. van 't
Uitgever: Kok - Kampen 1991In winkelmandPaperback, 224 blz. (
-

Een wolk van getuigen. Portretten van Christelijke-Gereformeerde predikanten.
€5.00 Auteur: Ham, Ds. H. van der
Uitgever: De Groot Goudriaan - Kampen 1995In winkelmandGebonden, 294 blz.
-

Een hoofd des hoeks. 42 meditaties.
€5.00 Auteur: Raalte, J. van
Uitgever: Wever - Franeker 1939In winkelmandOrig. papieren omslag, 214 blz.
-

Een godvruchtige en gematigde verhandeling over de ware excommunicatie en het Christelijke ouderl...
€6.00 Auteur: Beza, Th.
Uitgever: De Groot - Goudriaan 1975In winkelmandBeza, Theodorus
De Groot – Goudriaan 1975
Gebonden, 177 blz. -

De wereldweg der kerk
€10.00 Auteur: Merwe, H. te
Uitgever: Meinema - Delft 1956In winkelmandGebonden, 678 blz. (in cassette)
-

Twaalf twaalftallen leerredenen. Deel 3 en 4.
€12.50 Auteur: Kohlbrugge, H.F.
Uitgever: Wever - Franeker z.j.In winkelmandGebonden, 554 blz.
-

G. Saldenus, predikant en dichter
€4.50 Auteur: Kranendonk, W.B.
Uitgever: Den Hertog - Houten 1994In winkelmandGebonden, 110 blz.
-

De weg Zijner getuigenissen. Een oproep om te volharden in de gereformeerde religie.
€4.00 Auteur: Vries, P. de
Uitgever: De Roos - Vlaardingen 1986In winkelmandVries, P. de
ISBN: 9789071162053
De Roos – Vlaardingen 1986
Gebonden, 202 blz. -

Historisch Sterf-huys. Uit de serie “Gedolven schatten”. Samenstelling door A. Ros.
€3.00 Auteur: Ridderus, Franciscus
Uitgever: De Groot Goudriaan - Kampen 1988In winkelmandGebonden met stofomslag, 42 blz.
-

Om de Kerk. Opstellen aangeboden aan prof. dr. W. van ´t Spijker.
€8.00 Auteur: Maris, Dr. J.W., red.
Uitgever: Groen & Zoon - Leiden 1997In winkelmandPaperback, 310 blz.
-

Pilaar en kandelaar; aspecten van het kerkelijk leven.
€6.00 Auteur: Graaf, ir. J. v.d. red.
Uitgever: Ton Bolland - Amsterdam 1977In winkelmandGebonden, 205 blz.
-

Sions worstelingen of Historische Zamenspraken over de verscheidene en zeer bittere wederwaardigh...
€50.00 Auteur: Fruytier, J.
Uitgever: Johan van Doesburg - Rotterdam 1715In winkelmandOpn. gebonden in (oude) half-perkamenten band, 8o; (18), 867, (49) blz. verschillende blz. aan de randen wat rafelig).
-

Kracht naar kruis. Bijbels dagboek.
€4.50 Auteur: Poort, Ds. J.J.
Uitgever: De Groot Goudriaan - Kampen 1994In winkelmandGebonden met stofomslag, 192 blz.
-

Vier uw vierdagen. Twaalf preken.
€9.50 Auteur: Harinck, Ds. C. / Harinck, Ds. F. / Harinck, Ds. W.
Uitgever: Den Hertog - Houten 2003In winkelmandGebonden, 205 blz. NIEUW!
Ds. W. Harinck: Hoe God met mensen handelt – Adventspreek over Lukas 1 : 52
Ds. C. Harinck: Het werk van de Knecht des Heeren – Adventspreek over Jesaja 42 : 3
Ds. W. Harinck: De tegenstelling tussen Bethlehem en Efratha – Kerstpreek over Lukas 2 : 7 en 9
Ds. C. Harinck: Met de herders naar Bethlehem – Kerstpreek over Lukas 2 : 15
Ds. F. Harinck: De begrafenis van de Heere Jezus – Goede Vrijdagpreek over Markus 15 : 46 en 47
Ds. F. Harinck: De vrouwen bij het graf van Jezus – Paaspreek over Mattheus 28 : 6
Ds. F. Harinck: De opstanding van Christus – Paaspreek over Mattheüs 28 : 4
Ds. W. Harinck: De zichtbare opname van Christus in de hemel – Hemelvaartspreek over Handelingen 1 : 9
Ds. C. Harinck: De hemelvaart van Christus – Hemelvaartspreek over Lukas 24 : 50 – 52
Ds. C. Harinck: Een pinkstervraag – Pinksterpreek over Handelingen 19 : 2
Ds. W. Harinck: De gelovige een tempel – Pinksterpreek over 1 Korinthe 6 : 19
Ds. F. Harinck: Verdeelde tongen als van vuur – Pinksterpreek over Handelingen 2 : 3 -

Derde zestal leerredenen
€11.95 Auteur: Cloux, Ds. A.P.A. du
Uitgever: De Schatkamer - Rumpt 1998In winkelmandGebonden, 130 blz. NIEUW!
1. Het toevluchtnemend arm zondaarsgeloof der Kananese vrouw (Mattheüs 15:21-28)
2. Simeon, Kerstpreek (Lukas 2:25-3)
3. Anna, de profetes (Lukas 2:36-38)
4. De Apostolische zegenwens, Afscheid van Oud-Alblas (2 Korinthe 13:13)
5. De verzoening met God in Jezus Christus den Heere, Intrede te ‘s-Grevelduin-Kapelle (2 Korinthe 5:19-20)
6. Ogen die op God zijn, Bij de opening van een nieuw kerkgebouw (2 Kronieken 20:12b)


